Ankara Gar – Sallar Tren Saatleri

1 sefer20 sa 58 dk600 ₺'den Veri tarihi:

Ankara Gar – Sallar arasında günde 1 tren seferi vardır: Güney Ekspresi, 11:20'de kalkar. Yolculuk ortalama 20 sa 58 dk sürer; en hızlı sefer 20 sa 58 dk. En uygun bilet 600 ₺ ile Güney Ekspresi seferindedir. Tren türü: Anahat.

Reklam

Ankara Gar – Sallar Tren Sefer Saatleri

Ankara Gar
20 sa 58 dk 47 ara durak
Sallar
Anahat Güney Ekspresi #22014 600 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Ankara Gar11:20
  2. Kayaş11:34 – 11:35
  3. Elmadağ12:12 – 12:13
  4. Irmak12:43 – 12:45
  5. Kırıkkale13:09 – 13:13
  6. Balışıh13:37 – 13:38
  7. Çerikli14:13 – 14:14
  8. Sekili14:42 – 14:43
  9. Yerköy15:04 – 15:09
  10. Karaosman15:23 – 15:24
  11. Caferli15:40 – 15:41
  12. Şefaatli15:53 – 15:55
  13. Sarıkent16:13 – 16:14
  14. Karasenir16:27 – 16:28
  15. Kanlıca16:32 – 16:33
  16. Yenifakılı16:49 – 16:51
  17. Himmetdede17:29 – 17:30
  18. Boğazköprü18:04 – 18:28
  19. Kayseri18:45 – 19:20
  20. Sarıoğlan20:17 – 20:18
  21. Karaözü20:30 – 20:32
  22. Yeniçubuk20:46 – 20:48
  23. Şarkışla21:19 – 21:21
  24. Bedirli21:59 – 22:01
  25. Sivas22:51 – 23:11
  26. Bostankaya23:36 – 23:39
  27. Yenikangal00:29 – 00:31
  28. Çetinkaya00:48 – 00:50
  29. Demiriz01:08 – 01:10
  30. Akçamağara01:19 – 01:21
  31. Akgedik01:28 – 01:30
  32. Hekimhan02:13 – 02:15
  33. Yazıhan02:55 – 02:57
  34. Malatya03:31 – 03:56
  35. Battalgazi04:10 – 04:12
  36. Fırat04:24 – 04:28
  37. Gemici04:37 – 04:38
  38. Kuşsarayı04:49 – 04:50
  39. Pınarlı05:05 – 05:07
  40. Baskil05:28 – 05:30
  41. Şefkat05:48 – 05:49
  42. Yolçatı06:04 – 06:10
  43. Uluova06:31 – 06:33
  44. Kürk06:54 – 06:56
  45. Sivrice07:01 – 07:02
  46. Gölcük07:11 – 07:12
  47. Gezin07:27 – 07:29
  48. Maden07:53 – 07:55
  49. Sallar08:18

Güney Ekspresi treni Ankara Gar – Kurtalan arasında çalışır. Bu güzergahta 1.039 km yol alır.

Saatler planlanan tarifeye göredir; gecikme ve tarife değişiklikleri için yolculuk öncesi TCDD e-Bilet üzerinden teyit ediniz.

Reklam

Ankara Gar – Sallar Tren Güzergahı ve Durakları

Güney Ekspresi seferine göre Ankara Gar ile Sallar arasındaki 49 istasyon:

  1. Ankara Gar İstasyonu
  2. Kayaş İstasyonu
  3. Elmadağ İstasyonu
  4. Irmak İstasyonu
  5. Kırıkkale İstasyonu
  6. Balışıh İstasyonu
  7. Çerikli İstasyonu
  8. Sekili İstasyonu
  9. Yerköy İstasyonu
  10. Karaosman İstasyonu
  11. Caferli İstasyonu
  12. Şefaatli İstasyonu
  13. Sarıkent İstasyonu
  14. Karasenir İstasyonu
  15. Kanlıca İstasyonu
  16. Yenifakılı İstasyonu
  17. Himmetdede İstasyonu
  18. Boğazköprü İstasyonu
  19. Kayseri İstasyonu
  20. Sarıoğlan İstasyonu
  21. Karaözü İstasyonu
  22. Yeniçubuk İstasyonu
  23. Şarkışla İstasyonu
  24. Bedirli İstasyonu
  25. Sivas İstasyonu
  26. Bostankaya İstasyonu
  27. Yenikangal İstasyonu
  28. Çetinkaya İstasyonu
  29. Demiriz İstasyonu
  30. Akçamağara İstasyonu
  31. Akgedik İstasyonu
  32. Hekimhan İstasyonu
  33. Yazıhan İstasyonu
  34. Malatya İstasyonu
  35. Battalgazi İstasyonu
  36. Fırat İstasyonu
  37. Gemici İstasyonu
  38. Kuşsarayı İstasyonu
  39. Pınarlı İstasyonu
  40. Baskil İstasyonu
  41. Şefkat İstasyonu
  42. Yolçatı İstasyonu
  43. Uluova İstasyonu
  44. Kürk İstasyonu
  45. Sivrice İstasyonu
  46. Gölcük İstasyonu
  47. Gezin İstasyonu
  48. Maden İstasyonu
  49. Sallar İstasyonu

Ankara Gar – Sallar Tren Yolculuğu Özet Bilgiler

Günlük sefer sayısı1
İlk tren11:20 (Güney Ekspresi)
Son tren11:20 (Güney Ekspresi)
En hızlı sefer20 sa 58 dk (Güney Ekspresi)
Mesafe~1.039 km
En uygun bilet600 ₺

Dönüş: Sallar – Ankara Gar Tren Saatleri

Sallar'dan Ankara Gar'a dönüş seferleri günde 1 kez yapılır.

Sallar – Ankara Gar saatlerini gör →
Reklam

Sıkça Sorulan Sorular

Ankara Gar – Sallar arasında günde kaç tren var?

Ankara Gar – Sallar arasında günde 1 tren seferi bulunmaktadır: 11:20 (Güney Ekspresi).

Ankara Gar – Sallar ilk tren ve son tren saat kaçta?

Bu hatta günde tek sefer vardır ve 11:20'de kalkar.

Ankara Gar – Sallar tren yolculuğu kaç saat sürer?

Yolculuk ortalama 20 sa 58 dk sürer. En hızlı sefer Güney Ekspresi ile 20 sa 58 dkdir. Mesafe yaklaşık 1.039 km'dir.

Ankara Gar – Sallar tren bileti ne kadar?

Ekonomi sınıfı bilet fiyatları 600 ₺'den başlar. Fiyatlar sefer, vagon tipi ve indirim hakkına göre değişebilir; güncel fiyatı TCDD e-Bilet üzerinden kontrol edin.

Ankara Gar – Sallar hangi trenler çalışıyor?

Bu güzergahta Güney Ekspresi seferleri bulunmaktadır.

Ankara Gar – Sallar tren bileti nereden alınır?

Biletler TCDD Taşımacılık resmi sitesi ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr, TCDD mobil uygulaması, istasyon gişeleri ve yetkili acentelerden alınabilir.
Reklam