İzmir (Basmane) – İsmailbey Tren Saatleri

2 sefer3 sa 56 dk200 ₺'den Veri tarihi:

İzmir (Basmane)'den kalkıp İsmailbey'e giden 2 farklı tren seferi vardır. İlk tren 07:30'de, son tren 15:20'de kalkar. Ortalama yolculuk süresi 3 sa 56 dk, mesafe yaklaşık 194 km'dir. En uygun bilet 200 ₺ ile Basmane-Uşak seferindedir. Tren türü: Bölgesel.

Reklam

İzmir (Basmane) – İsmailbey Tren Sefer Saatleri

İzmir (Basmane)
3 sa 59 dk 26 ara durak
İsmailbey
Bölgesel Basmane-Uşak #32601 200 ₺
Duraklar ve saatler
  1. İzmir (Basmane)07:30
  2. Çiğli07:56 – 07:58
  3. Menemen08:15 – 08:19
  4. Emiralem08:27 – 08:31
  5. Muradiye08:49 – 08:50
  6. Horozköy08:58 – 08:59
  7. Manisa09:04 – 09:08
  8. Çobanisa09:22 – 09:23
  9. Turgutlu09:35 – 09:37
  10. Urganlı09:47 – 09:49
  11. Ahmetli09:56 – 09:57
  12. Yaraşlı10:01 – 10:02
  13. Sart10:06 – 10:07
  14. Salihli10:13 – 10:15
  15. Gümüşçayı10:19 – 10:20
  16. Kabazlı10:24 – 10:25
  17. Yeşilkavak10:28 – 10:29
  18. Köseali10:32 – 10:33
  19. Kavaklıdere10:38 – 10:39
  20. Yeniköy D10:42 – 10:43
  21. Piyadeler10:47 – 10:48
  22. Akkeçili Durağı10:52 – 10:53
  23. Alaşehir10:57 – 10:59
  24. Killik11:06 – 11:07
  25. Gümüşçay Durağı11:10 – 11:11
  26. Ceber Kamara11:14 – 11:15
  27. Konaklar11:19 – 11:20
  28. İsmailbey11:29

Basmane-Uşak treni İzmir (Basmane) – Uşak arasında çalışır. Bu güzergahta 194 km yol alır.

İzmir (Basmane)
3 sa 53 dk 26 ara durak
İsmailbey
Bölgesel Basmane-Uşak #32607 200 ₺
Duraklar ve saatler
  1. İzmir (Basmane)15:20
  2. Çiğli15:45 – 15:47
  3. Menemen16:01 – 16:03
  4. Emiralem16:11 – 16:12
  5. Muradiye16:30 – 16:31
  6. Horozköy16:39 – 16:40
  7. Manisa16:45 – 16:48
  8. Çobanisa17:02 – 17:03
  9. Turgutlu17:15 – 17:18
  10. Urganlı17:28 – 17:29
  11. Ahmetli17:36 – 17:37
  12. Yaraşlı17:41 – 17:42
  13. Sart17:46 – 17:47
  14. Salihli17:53 – 17:55
  15. Gümüşçayı17:59 – 18:00
  16. Kabazlı18:04 – 18:05
  17. Yeşilkavak18:08 – 18:10
  18. Köseali18:13 – 18:14
  19. Kavaklıdere18:19 – 18:21
  20. Yeniköy D18:24 – 18:25
  21. Piyadeler18:29 – 18:30
  22. Akkeçili Durağı18:34 – 18:35
  23. Alaşehir18:39 – 18:43
  24. Killik18:50 – 18:51
  25. Gümüşçay Durağı18:54 – 18:55
  26. Ceber Kamara18:58 – 18:59
  27. Konaklar19:03 – 19:04
  28. İsmailbey19:13

Basmane-Uşak treni İzmir (Basmane) – Uşak arasında çalışır. Bu güzergahta 194 km yol alır.

Saatler planlanan tarifeye göredir; gecikme ve tarife değişiklikleri için yolculuk öncesi TCDD e-Bilet üzerinden teyit ediniz.

Reklam

İzmir (Basmane) – İsmailbey Tren Güzergahı ve Durakları

Basmane-Uşak seferine göre İzmir (Basmane) ile İsmailbey arasındaki 28 istasyon:

  1. İzmir (Basmane) İstasyonu
  2. Çiğli İstasyonu
  3. Menemen İstasyonu
  4. Emiralem İstasyonu
  5. Muradiye İstasyonu
  6. Horozköy İstasyonu
  7. Manisa İstasyonu
  8. Çobanisa İstasyonu
  9. Turgutlu İstasyonu
  10. Urganlı İstasyonu
  11. Ahmetli İstasyonu
  12. Yaraşlı İstasyonu
  13. Sart İstasyonu
  14. Salihli İstasyonu
  15. Gümüşçayı İstasyonu
  16. Kabazlı İstasyonu
  17. Yeşilkavak İstasyonu
  18. Köseali İstasyonu
  19. Kavaklıdere İstasyonu
  20. Yeniköy D İstasyonu
  21. Piyadeler İstasyonu
  22. Akkeçili Durağı İstasyonu
  23. Alaşehir İstasyonu
  24. Killik İstasyonu
  25. Gümüşçay Durağı İstasyonu
  26. Ceber Kamara İstasyonu
  27. Konaklar İstasyonu
  28. İsmailbey İstasyonu

İzmir (Basmane) – İsmailbey Tren Yolculuğu Özet Bilgiler

Günlük sefer sayısı2
İlk tren07:30 (Basmane-Uşak)
Son tren15:20 (Basmane-Uşak)
En hızlı sefer3 sa 53 dk (Basmane-Uşak)
Mesafe~194 km
En uygun bilet200 ₺

Dönüş: İsmailbey – İzmir (Basmane) Tren Saatleri

İsmailbey'den İzmir (Basmane)'e dönüş seferleri günde 2 kez yapılır.

İsmailbey – İzmir (Basmane) saatlerini gör →
Reklam

Sıkça Sorulan Sorular

İzmir (Basmane) – İsmailbey arasında günde kaç tren var?

İzmir (Basmane) – İsmailbey arasında günde 2 tren seferi bulunmaktadır: 07:30 (Basmane-Uşak), 15:20 (Basmane-Uşak).

İzmir (Basmane) – İsmailbey ilk tren ve son tren saat kaçta?

İlk tren 07:30'de (Basmane-Uşak), son tren 15:20'de (Basmane-Uşak) kalkar.

İzmir (Basmane) – İsmailbey tren yolculuğu kaç saat sürer?

Yolculuk ortalama 3 sa 56 dk sürer. En hızlı sefer Basmane-Uşak ile 3 sa 53 dkdir. Mesafe yaklaşık 194 km'dir.

İzmir (Basmane) – İsmailbey tren bileti ne kadar?

Ekonomi sınıfı bilet fiyatları 200 ₺'den başlar. Fiyatlar sefer, vagon tipi ve indirim hakkına göre değişebilir; güncel fiyatı TCDD e-Bilet üzerinden kontrol edin.

İzmir (Basmane) – İsmailbey hangi trenler çalışıyor?

Bu güzergahta Basmane-Uşak seferleri bulunmaktadır.

İzmir (Basmane) – İsmailbey tren bileti nereden alınır?

Biletler TCDD Taşımacılık resmi sitesi ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr, TCDD mobil uygulaması, istasyon gişeleri ve yetkili acentelerden alınabilir.
Reklam