Polatlı YHT – Arifiye Tren Saatleri

7 sefer2 sa 3 dk560 ₺'den Veri tarihi:

Polatlı YHT'tan Arifiye'ye günde 7 tren seferi bulunmaktadır. Seferler 07:26 ile 19:06 saatleri arasında yapılır. İki istasyon arası yaklaşık 321 km olup tren yolculuğu ortalama 2 sa 3 dk sürmektedir. En uygun bilet 560 ₺ ile YHT Ankara - İstanbul seferindedir. Tren türü: YHT.

Reklam

Polatlı YHT – Arifiye Tren Sefer Saatleri

Polatlı YHT
2 sa 3 dk 4 ara durak
Arifiye
YHT YHT Ankara - İstanbul #81003 560 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Polatlı YHT07:26
  2. Eskişehir08:11 – 08:16
  3. Bozüyük YHT08:31 – 08:32
  4. Bilecik YHT08:53 – 08:56
  5. Pamukova YHT09:11 – 09:12
  6. Arifiye09:29

YHT Ankara - İstanbul treni Ankara Gar – İstanbul (Söğütlüçeşme) arasında çalışır. Bu güzergahta 321 km yol alır.

Polatlı YHT
2 sa 3 dk 2 ara durak
Arifiye
YHT YHT Ankara - İstanbul #81007 560 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Polatlı YHT09:16
  2. Eskişehir10:01 – 10:06
  3. Bozüyük YHT10:21 – 10:23
  4. Arifiye11:19

YHT Ankara - İstanbul treni Ankara Gar – İstanbul (Söğütlüçeşme) arasında çalışır. Bu güzergahta 321 km yol alır.

Polatlı YHT
2 sa 4 dk 4 ara durak
Arifiye
YHT YHT Ankara - İstanbul #81011 560 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Polatlı YHT11:31
  2. Eskişehir12:16 – 12:22
  3. Bozüyük YHT12:37 – 12:39
  4. Bilecik YHT13:00 – 13:01
  5. Pamukova YHT13:16 – 13:18
  6. Arifiye13:35

YHT Ankara - İstanbul treni Ankara Gar – İstanbul (Söğütlüçeşme) arasında çalışır. Bu güzergahta 321 km yol alır.

Polatlı YHT
2 sa 4 dk 2 ara durak
Arifiye
YHT YHT Ankara -İstanbul #81015 560 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Polatlı YHT13:46
  2. Eskişehir14:31 – 14:36
  3. Bozüyük YHT14:51 – 14:52
  4. Arifiye15:50

YHT Ankara -İstanbul treni Ankara Gar – İstanbul (Söğütlüçeşme) arasında çalışır. Bu güzergahta 321 km yol alır.

Reklam
Polatlı YHT
2 sa 2 dk 4 ara durak
Arifiye
YHT YHT Ankara - İstanbul #81019 560 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Polatlı YHT16:11
  2. Eskişehir16:56 – 17:01
  3. Bozüyük YHT17:16 – 17:17
  4. Bilecik YHT17:38 – 17:39
  5. Pamukova YHT17:54 – 17:56
  6. Arifiye18:13

YHT Ankara - İstanbul treni Ankara Gar – İstanbul (Söğütlüçeşme) arasında çalışır. Bu güzergahta 321 km yol alır.

Polatlı YHT
2 saat 3 ara durak
Arifiye
YHT YHT Ankara - İstanbul #81033 560 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Polatlı YHT17:56
  2. Eskişehir18:41 – 18:46
  3. Bozüyük YHT19:01 – 19:02
  4. Bilecik YHT19:23 – 19:24
  5. Arifiye19:56

YHT Ankara - İstanbul treni Ankara Gar – İstanbul (Halkalı) arasında çalışır. Bu güzergahta 321 km yol alır.

Polatlı YHT
2 sa 2 dk 4 ara durak
Arifiye
YHT YHT Ankara - İstanbul #81021 560 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Polatlı YHT19:06
  2. Eskişehir19:51 – 19:56
  3. Bozüyük YHT20:11 – 20:13
  4. Bilecik YHT20:34 – 20:35
  5. Pamukova YHT20:50 – 20:51
  6. Arifiye21:08

YHT Ankara - İstanbul treni Ankara Gar – İstanbul (Söğütlüçeşme) arasında çalışır. Bu güzergahta 321 km yol alır.

Saatler planlanan tarifeye göredir; gecikme ve tarife değişiklikleri için yolculuk öncesi TCDD e-Bilet üzerinden teyit ediniz.

Reklam

Polatlı YHT – Arifiye Tren Güzergahı ve Durakları

YHT Ankara - İstanbul seferine göre Polatlı YHT ile Arifiye arasındaki 6 istasyon:

  1. Polatlı YHT İstasyonu
  2. Eskişehir İstasyonu
  3. Bozüyük YHT İstasyonu
  4. Bilecik YHT İstasyonu
  5. Pamukova YHT İstasyonu
  6. Arifiye İstasyonu

Polatlı YHT – Arifiye Tren Yolculuğu Özet Bilgiler

Günlük sefer sayısı7
İlk tren07:26 (YHT Ankara - İstanbul)
Son tren19:06 (YHT Ankara - İstanbul)
En hızlı sefer2 saat (YHT Ankara - İstanbul)
Mesafe~321 km
En uygun bilet560 ₺

Dönüş: Arifiye – Polatlı YHT Tren Saatleri

Arifiye'den Polatlı YHT'a dönüş seferleri günde 7 kez yapılır.

Arifiye – Polatlı YHT saatlerini gör →
Reklam

Sıkça Sorulan Sorular

Polatlı YHT – Arifiye arasında günde kaç tren var?

Polatlı YHT – Arifiye arasında günde 7 tren seferi bulunmaktadır.

Polatlı YHT – Arifiye ilk tren ve son tren saat kaçta?

İlk tren 07:26'de (YHT Ankara - İstanbul), son tren 19:06'de (YHT Ankara - İstanbul) kalkar.

Polatlı YHT – Arifiye tren yolculuğu kaç saat sürer?

Yolculuk ortalama 2 sa 3 dk sürer. En hızlı sefer YHT Ankara - İstanbul ile 2 saatdir. Mesafe yaklaşık 321 km'dir.

Polatlı YHT – Arifiye tren bileti ne kadar?

Ekonomi sınıfı bilet fiyatları 560 ₺'den başlar. Fiyatlar sefer, vagon tipi ve indirim hakkına göre değişebilir; güncel fiyatı TCDD e-Bilet üzerinden kontrol edin.

Polatlı YHT – Arifiye hangi trenler çalışıyor?

Bu güzergahta YHT Ankara - İstanbul, YHT Ankara -İstanbul seferleri bulunmaktadır.

Polatlı YHT – Arifiye tren bileti nereden alınır?

Biletler TCDD Taşımacılık resmi sitesi ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr, TCDD mobil uygulaması, istasyon gişeleri ve yetkili acentelerden alınabilir.
Reklam