Gümüşçay Durağı – Gümüşçayı Tren Saatleri
Gümüşçay Durağı – Gümüşçayı hattında günlük 2 sefer düzenlenmektedir. Günün ilk kalkışı 08:21, son kalkışı 18:38. Yolculuk ortalama 53 dk sürer; en hızlı sefer 53 dk. En uygun bilet 85 ₺ ile Uşak-Basmane seferindedir. Tren türü: Bölgesel.
Reklam
Gümüşçay Durağı – Gümüşçayı Tren Sefer Saatleri
Gümüşçay Durağı
53 dk
9 ara durak
Gümüşçayı
Bölgesel Uşak-Basmane #32606
85 ₺
Duraklar ve saatler
- Gümüşçay Durağı08:21
- Killik08:24 – 08:25
- Alaşehir08:32 – 08:36
- Akkeçili Durağı08:40 – 08:41
- Piyadeler08:45 – 08:46
- Yeniköy D08:50 – 08:51
- Kavaklıdere08:54 – 08:56
- Köseali09:01 – 09:02
- Yeşilkavak09:05 – 09:06
- Kabazlı09:09 – 09:10
- Gümüşçayı09:14
Uşak-Basmane treni Uşak – İzmir (Basmane) arasında çalışır. Bu güzergahta 46,8 km yol alır.
Gümüşçay Durağı
53 dk
9 ara durak
Gümüşçayı
Bölgesel Uşak-Basmane #32610
85 ₺
Duraklar ve saatler
- Gümüşçay Durağı18:38
- Killik18:41 – 18:43
- Alaşehir18:51 – 18:54
- Akkeçili Durağı18:58 – 18:59
- Piyadeler19:03 – 19:04
- Yeniköy D19:08 – 19:09
- Kavaklıdere19:12 – 19:13
- Köseali19:18 – 19:19
- Yeşilkavak19:22 – 19:23
- Kabazlı19:26 – 19:27
- Gümüşçayı19:31
Uşak-Basmane treni Ahmetler – İzmir (Basmane) arasında çalışır. Bu güzergahta 46,8 km yol alır.
Saatler planlanan tarifeye göredir; gecikme ve tarife değişiklikleri için yolculuk öncesi TCDD e-Bilet üzerinden teyit ediniz.
Reklam
Gümüşçay Durağı – Gümüşçayı Tren Güzergahı ve Durakları
Uşak-Basmane seferine göre Gümüşçay Durağı ile Gümüşçayı arasındaki 11 istasyon:
Gümüşçay Durağı – Gümüşçayı Tren Yolculuğu Özet Bilgiler
| Günlük sefer sayısı | 2 |
|---|---|
| İlk tren | 08:21 (Uşak-Basmane) |
| Son tren | 18:38 (Uşak-Basmane) |
| En hızlı sefer | 53 dk (Uşak-Basmane) |
| Mesafe | ~46,8 km |
| En uygun bilet | 85 ₺ |
Dönüş: Gümüşçayı – Gümüşçay Durağı Tren Saatleri
Gümüşçayı'dan Gümüşçay Durağı'ya dönüş seferleri günde 2 kez yapılır.
Gümüşçayı – Gümüşçay Durağı saatlerini gör →Reklam
Sıkça Sorulan Sorular
Gümüşçay Durağı – Gümüşçayı arasında günde kaç tren var?
Gümüşçay Durağı – Gümüşçayı arasında günde 2 tren seferi bulunmaktadır: 08:21 (Uşak-Basmane), 18:38 (Uşak-Basmane).
Gümüşçay Durağı – Gümüşçayı ilk tren ve son tren saat kaçta?
İlk tren 08:21'de (Uşak-Basmane), son tren 18:38'de (Uşak-Basmane) kalkar.
Gümüşçay Durağı – Gümüşçayı tren yolculuğu kaç saat sürer?
Yolculuk ortalama 53 dk sürer. En hızlı sefer Uşak-Basmane ile 53 dkdir. Mesafe yaklaşık 46,8 km'dir.
Gümüşçay Durağı – Gümüşçayı tren bileti ne kadar?
Ekonomi sınıfı bilet fiyatları 85 ₺'den başlar. Fiyatlar sefer, vagon tipi ve indirim hakkına göre değişebilir; güncel fiyatı TCDD e-Bilet üzerinden kontrol edin.
Gümüşçay Durağı – Gümüşçayı hangi trenler çalışıyor?
Bu güzergahta Uşak-Basmane seferleri bulunmaktadır.
Gümüşçay Durağı – Gümüşçayı tren bileti nereden alınır?
Biletler TCDD Taşımacılık resmi sitesi ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr, TCDD mobil uygulaması, istasyon gişeleri ve yetkili acentelerden alınabilir.
Reklam