Havalimanı Durağı – Türkali Tren Saatleri

8 sefer24 dk70 ₺'den Veri tarihi:

Havalimanı Durağı'dan kalkıp Türkali'ye giden 8 farklı tren seferi vardır. İlk tren 06:14'de, son tren 20:08'de kalkar. Ortalama yolculuk süresi 24 dk, mesafe yaklaşık 15,6 km'dir. En uygun bilet 70 ₺ ile Gökçebey-Zonguldak seferindedir. Tren türü: Bölgesel.

Reklam

Havalimanı Durağı – Türkali Tren Sefer Saatleri

Havalimanı Durağı
24 dk 5 ara durak
Türkali
Bölgesel Gökçebey-Zonguldak #22651 70 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Havalimanı Durağı06:14
  2. Saltukova06:16 – 06:17
  3. Derecikören06:21 – 06:22
  4. Gökçeler06:24 – 06:25
  5. Sefercik06:28 – 06:29
  6. Filyos06:32 – 06:34
  7. Türkali06:38

Gökçebey-Zonguldak treni Gökçebey – Zonguldak arasında çalışır. Bu güzergahta 15,6 km yol alır.

Havalimanı Durağı
24 dk 5 ara durak
Türkali
Bölgesel Gökçebey-Zonguldak #22653 70 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Havalimanı Durağı07:03
  2. Saltukova07:05 – 07:06
  3. Derecikören07:10 – 07:11
  4. Gökçeler07:13 – 07:14
  5. Sefercik07:17 – 07:18
  6. Filyos07:21 – 07:23
  7. Türkali07:27

Gökçebey-Zonguldak treni Gökçebey – Zonguldak arasında çalışır. Bu güzergahta 15,6 km yol alır.

Havalimanı Durağı
24 dk 5 ara durak
Türkali
Bölgesel Karabük-Zonguldak #22641 70 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Havalimanı Durağı09:05
  2. Saltukova09:07 – 09:08
  3. Derecikören09:12 – 09:13
  4. Gökçeler09:15 – 09:16
  5. Sefercik09:19 – 09:20
  6. Filyos09:23 – 09:25
  7. Türkali09:29

Karabük-Zonguldak treni Karabük – Zonguldak arasında çalışır. Bu güzergahta 15,6 km yol alır.

Havalimanı Durağı
23 dk 5 ara durak
Türkali
Bölgesel Gökçebey-Zonguldak #22655 70 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Havalimanı Durağı13:01
  2. Saltukova13:03 – 13:04
  3. Derecikören13:08 – 13:09
  4. Gökçeler13:11 – 13:12
  5. Sefercik13:15 – 13:16
  6. Filyos13:19 – 13:20
  7. Türkali13:24

Gökçebey-Zonguldak treni Gökçebey – Zonguldak arasında çalışır. Bu güzergahta 15,6 km yol alır.

Reklam
Havalimanı Durağı
23 dk 5 ara durak
Türkali
Bölgesel Karabük-Zonguldak #22643 70 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Havalimanı Durağı14:56
  2. Saltukova14:58 – 14:59
  3. Derecikören15:03 – 15:04
  4. Gökçeler15:06 – 15:07
  5. Sefercik15:10 – 15:11
  6. Filyos15:14 – 15:15
  7. Türkali15:19

Karabük-Zonguldak treni Karabük – Zonguldak arasında çalışır. Bu güzergahta 15,6 km yol alır.

Havalimanı Durağı
26 dk 5 ara durak
Türkali
Bölgesel Karabük-Zonguldak #22645 70 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Havalimanı Durağı18:01
  2. Saltukova18:03 – 18:04
  3. Derecikören18:08 – 18:09
  4. Gökçeler18:11 – 18:12
  5. Sefercik18:15 – 18:16
  6. Filyos18:19 – 18:23
  7. Türkali18:27

Karabük-Zonguldak treni Karabük – Zonguldak arasında çalışır. Bu güzergahta 15,6 km yol alır.

Havalimanı Durağı
24 dk 5 ara durak
Türkali
Bölgesel Gökçebey-Zonguldak #22657 70 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Havalimanı Durağı19:05
  2. Saltukova19:07 – 19:08
  3. Derecikören19:12 – 19:13
  4. Gökçeler19:15 – 19:16
  5. Sefercik19:19 – 19:20
  6. Filyos19:23 – 19:25
  7. Türkali19:29

Gökçebey-Zonguldak treni Gökçebey – Zonguldak arasında çalışır. Bu güzergahta 15,6 km yol alır.

Havalimanı Durağı
23 dk 5 ara durak
Türkali
Bölgesel Karabük-Zonguldak #22647 70 ₺
Duraklar ve saatler
  1. Havalimanı Durağı20:08
  2. Saltukova20:10 – 20:11
  3. Derecikören20:15 – 20:16
  4. Gökçeler20:18 – 20:19
  5. Sefercik20:22 – 20:23
  6. Filyos20:26 – 20:27
  7. Türkali20:31

Karabük-Zonguldak treni Karabük – Zonguldak arasında çalışır. Bu güzergahta 15,6 km yol alır.

Saatler planlanan tarifeye göredir; gecikme ve tarife değişiklikleri için yolculuk öncesi TCDD e-Bilet üzerinden teyit ediniz.

Reklam

Havalimanı Durağı – Türkali Tren Güzergahı ve Durakları

Gökçebey-Zonguldak seferine göre Havalimanı Durağı ile Türkali arasındaki 7 istasyon:

  1. Havalimanı Durağı İstasyonu
  2. Saltukova İstasyonu
  3. Derecikören İstasyonu
  4. Gökçeler İstasyonu
  5. Sefercik İstasyonu
  6. Filyos İstasyonu
  7. Türkali İstasyonu

Havalimanı Durağı – Türkali Tren Yolculuğu Özet Bilgiler

Günlük sefer sayısı8
İlk tren06:14 (Gökçebey-Zonguldak)
Son tren20:08 (Karabük-Zonguldak)
En hızlı sefer23 dk (Gökçebey-Zonguldak)
Mesafe~15,6 km
En uygun bilet70 ₺

Dönüş: Türkali – Havalimanı Durağı Tren Saatleri

Türkali'den Havalimanı Durağı'ya dönüş seferleri günde 8 kez yapılır.

Türkali – Havalimanı Durağı saatlerini gör →
Reklam

Sıkça Sorulan Sorular

Havalimanı Durağı – Türkali arasında günde kaç tren var?

Havalimanı Durağı – Türkali arasında günde 8 tren seferi bulunmaktadır.

Havalimanı Durağı – Türkali ilk tren ve son tren saat kaçta?

İlk tren 06:14'de (Gökçebey-Zonguldak), son tren 20:08'de (Karabük-Zonguldak) kalkar.

Havalimanı Durağı – Türkali tren yolculuğu kaç saat sürer?

Yolculuk ortalama 24 dk sürer. En hızlı sefer Gökçebey-Zonguldak ile 23 dkdir. Mesafe yaklaşık 15,6 km'dir.

Havalimanı Durağı – Türkali tren bileti ne kadar?

Ekonomi sınıfı bilet fiyatları 70 ₺'den başlar. Fiyatlar sefer, vagon tipi ve indirim hakkına göre değişebilir; güncel fiyatı TCDD e-Bilet üzerinden kontrol edin.

Havalimanı Durağı – Türkali hangi trenler çalışıyor?

Bu güzergahta Gökçebey-Zonguldak, Karabük-Zonguldak seferleri bulunmaktadır.

Havalimanı Durağı – Türkali tren bileti nereden alınır?

Biletler TCDD Taşımacılık resmi sitesi ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr, TCDD mobil uygulaması, istasyon gişeleri ve yetkili acentelerden alınabilir.
Reklam