Pınarlı Durağı – Beytiköy Tren Saatleri
Pınarlı Durağı'dan Beytiköy'e günde 2 tren seferi bulunmaktadır. Seferler 08:26 ile 19:38 saatleri arasında yapılır. İki istasyon arası yaklaşık 17,6 km olup tren yolculuğu ortalama 23 dk sürmektedir. En uygun bilet 65 ₺ ile Basmane-Ödemiş seferindedir. Tren türü: Bölgesel.
Reklam
Pınarlı Durağı – Beytiköy Tren Sefer Saatleri
Pınarlı Durağı
23 dk
3 ara durak
Beytiköy
Bölgesel Basmane-Ödemiş #32721
65 ₺
Duraklar ve saatler
- Pınarlı Durağı08:26
- Derebaşı08:29 – 08:30
- Doyranlı08:36 – 08:37
- İlkkurşun08:41 – 08:42
- Beytiköy08:49
Basmane-Ödemiş treni İzmir (Basmane) – Ödemiş Şehir arasında çalışır. Bu güzergahta 17,6 km yol alır.
Pınarlı Durağı
23 dk
3 ara durak
Beytiköy
Bölgesel Basmane-Ödemiş #32729
65 ₺
Duraklar ve saatler
- Pınarlı Durağı19:38
- Derebaşı19:41 – 19:42
- Doyranlı19:48 – 19:49
- İlkkurşun19:53 – 19:54
- Beytiköy20:01
Basmane-Ödemiş treni İzmir (Basmane) – Ödemiş Şehir arasında çalışır. Bu güzergahta 17,6 km yol alır.
Saatler planlanan tarifeye göredir; gecikme ve tarife değişiklikleri için yolculuk öncesi TCDD e-Bilet üzerinden teyit ediniz.
Reklam
Pınarlı Durağı – Beytiköy Tren Güzergahı ve Durakları
Basmane-Ödemiş seferine göre Pınarlı Durağı ile Beytiköy arasındaki 5 istasyon:
Pınarlı Durağı – Beytiköy Tren Yolculuğu Özet Bilgiler
| Günlük sefer sayısı | 2 |
|---|---|
| İlk tren | 08:26 (Basmane-Ödemiş) |
| Son tren | 19:38 (Basmane-Ödemiş) |
| En hızlı sefer | 23 dk (Basmane-Ödemiş) |
| Mesafe | ~17,6 km |
| En uygun bilet | 65 ₺ |
Dönüş: Beytiköy – Pınarlı Durağı Tren Saatleri
Beytiköy'den Pınarlı Durağı'ya dönüş seferleri günde 2 kez yapılır.
Beytiköy – Pınarlı Durağı saatlerini gör →Reklam
Sıkça Sorulan Sorular
Pınarlı Durağı – Beytiköy arasında günde kaç tren var?
Pınarlı Durağı – Beytiköy arasında günde 2 tren seferi bulunmaktadır: 08:26 (Basmane-Ödemiş), 19:38 (Basmane-Ödemiş).
Pınarlı Durağı – Beytiköy ilk tren ve son tren saat kaçta?
İlk tren 08:26'de (Basmane-Ödemiş), son tren 19:38'de (Basmane-Ödemiş) kalkar.
Pınarlı Durağı – Beytiköy tren yolculuğu kaç saat sürer?
Yolculuk ortalama 23 dk sürer. En hızlı sefer Basmane-Ödemiş ile 23 dkdir. Mesafe yaklaşık 17,6 km'dir.
Pınarlı Durağı – Beytiköy tren bileti ne kadar?
Ekonomi sınıfı bilet fiyatları 65 ₺'den başlar. Fiyatlar sefer, vagon tipi ve indirim hakkına göre değişebilir; güncel fiyatı TCDD e-Bilet üzerinden kontrol edin.
Pınarlı Durağı – Beytiköy hangi trenler çalışıyor?
Bu güzergahta Basmane-Ödemiş seferleri bulunmaktadır.
Pınarlı Durağı – Beytiköy tren bileti nereden alınır?
Biletler TCDD Taşımacılık resmi sitesi ebilet.tcddtasimacilik.gov.tr, TCDD mobil uygulaması, istasyon gişeleri ve yetkili acentelerden alınabilir.
Reklam